ŞİRKET PROFİLİ

Yapısen sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını yaşamaktan mutluluk duyuyor.Kurulduğu günden itibaren Yapı konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirket;Konteyner, Kabin, Prefabrik, Su Depoları ve İnşaat Malzemelerini üretmektedir.Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede yapı sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemekte.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak.
  • En uygun, doğru ve  ekonomik çözümleri  hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek problemlerin önüne geçmek.
  • İş hacmini sürekli geliştirerek, ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak.
  • Çalışanların motivasyonunu, kalite-çevre ve İş Sağlığı Güvenliği bilincini geliştirmek için eğitimler düzenlemek.
  • Maaliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamak.
  • İçinde bulunduğumuz topluma  ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak.

ÇALIŞMA ŞEKLİYLE FARK YARATMAKTA!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetlerle sunuyor.,

Yapılan işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışmakta.

“Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.”

Yapısen, değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

“Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.” prensibiyle çalışan Yapısen, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

MİSYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin taleplerini en üst sevide karşılamak  ve beklentilerini aşmak.

VİZYON

Yapı sektöründe farklılıklar yaratarak insanlara daha fazla kolaylıklar sağlamak.

TOPLUMDA SORUMLULUK

İnsan sağlığı ve insan haklarına saygılı olmak. Çevre ve toplum bilincine sahip olmak. Kendini geliştirmiş ve gelişime açık insan kaynağını firmamızda değerlendirmek.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Üretim

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir…Prensibiyle çalışan Yapısen, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

İşimize Olan İlgimiz

Yapılan işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışmakta.

Müşteri Memnuniyeti

Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Yapısen, değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

2018 © YAPI SEN Tüm hakları saklıdır. Asla kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.